NASZ STOMATOLOG W TWOIM DOMU

INNOWACYJNA USŁUGA W POLSCE, ZUPEŁNA NOWOŚĆ W KRAKOWIE!

INSTAGRAM FACEBOOK

Wizyty domowe

Innowacją na polskim rynku, w szczególności w dziedzinie stomatologii są WIZYTY DOMOWE. Jedyną firmą świadczącą takie usługi jest Całodobowe Centrum Stomatologiczne DENTA – MED, kliniki z ponad 25 letnim doświadczeniem, będące liderem na rynku w Małopolsce.

 

Idziemy z duchem czasu. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań mających na celu ułatwić życie naszym Pacjentom. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom i korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych rozszerzyć naszą dotychczasową ofertę. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę medyczną, najnowocześniejszy sprzęt i nieograniczony czas, który z chęcią poświęcimy dla Państwa.

 

Komfort i zadowolenie Pacjentów są dla nas najważniejsze.

 

Jak to wygląda?

 

  1. Pacjent rejestruje się na wizytę online bądź dzwoni pod numer 798 869 869.

  2. Po zatwierdzeniu terminu wizyty Pacjent, online bądź wspólnie z Recepcjonistką, wypełnia Kartę Zdrowia Pacjenta. Proszony jest również o zapoznanie się z Regulaminem oraz Cennikiem Wizyt Domowych.

  1. W planowanym terminie Lekarz wraz z Zespołem (asystentką stomatologiczną oraz obsługą techniczną ) przyjeżdża do pacjenta ze specjalnym, nowoczesnym sprzętem dentystycznym, na który składa się: przenośny fotel stomatologiczny, przenośny unit stomatologiczny oraz przenośna lampa stomatologiczna – cały sprzęt posiada wszelkie certyfikaty gwarantujące wysoką jakość wykonywanych usług. Wszystkie zabiegi odbywają się po odpowiedniej sterylizacji, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i aseptyczności.