INSTAGRAM FACEBOOK

Stomatologia estetyczna

Nowoczesna stomatologia pozwala zadbać o piękny uśmiech poprzez zmianę kształtu oraz koloru zębów. Dbając o swoje zdrowie oraz wygląd stajemy się bardziej atrakcyjni, co przyczynia się do podniesienia własnej samooceny i pewności siebie.


 

Nasza klinika w zakresie stomatologii estetycznej proponuje Państwu następujące zabiegi:

  • pełną higienizację (usuwanie kamienia nazębnego i osadów ultradźwiękami);

  • zmianę kształtu i koloru, a także ustawienia zębów, poprzez zastosowanie m.in. licówek porcelanowych, wkładów (inlay) i nakładów (onlay) ceramicznych;

  • wybielanie zębów metodą nakładkową (po zabiegu Pacjent otrzymuje do domu nakładki silikonowe oraz żel, stosuje je samodzielnie przez kilka kolejnych dni);

  • wybielanie zębów lampą Beyond (zabieg wybielania zębów odbywa się na jednej wizycie - trwa około 1,5 godziny; w metodzie tej wykorzystano zimne światło, które nie naraża zębów na obumarcie, a tkanek miękkich na nadwrażliwość – efekt to zęby jaśniejsze o kilka tonów!)

Jako nowość, możemy zaproponować Państwu ultranowoczesny materiał kompozytowy, który idealnie imituje szkliwo. Materiał ten odwzorowuje anatomiczny, trójwymiarowy rozkład zębiny i zapewnia stopniowe przechodzenie barw, tak jak w naturalnych zębach. Dzieje się tak dlatego, że rozproszenie światła w tym materiale jest identyczne jak w szkliwie naturalnym. Kompozyt ten jest alternatywą w stosunku do prac protetycznych wykonywanych z porcelany.