INSTAGRAM FACEBOOK

Jak skorzystać?

Zakres oferowanych usług:

Oferta jest skierowana do osób, które ukończyły 25 rok życia, a w przypadku pacjenta posiadającego opiekuna prawnego (np. osoby niepełnoletnie), gdy ich opiekun ma ukończone 25 lat. Ograniczenie to jest związane z systemem płatności, z których korzystamy na potrzeby realizacji usług zdalnych.
 
Jak wygląda E-WIZYTA ?
 
ETAP I
W celu skorzystania z wizyty prosimy o:
1. Wypełnienie Karty Zdrowia , zawierającej pełny wywiad ogólno-zdrowotny (informacje o przyjmowanych lekach, alergiach, schorzeniach i kondycji organizmu). Bardzo prosimy o skorupulatne jego uzupełnienie.
Na początku Karty Zdrowia (zaraz pod danymi osobowymi) znajduje się pole do opisu problemu stomatologicznego. Prosimy o możliwie jak najdokładniejsze opisanie:
a) objawów (np. jaki jest rodzaj bólu?, kiedy się nasila lub ustępuje?, czy promieniuje -gdzie jest odczuwalny?, na jakim obszarze widoczna jest opuchlizna?, itp.);
b) historii leczenia zęba, który w Państwa odczuciu daje objawy oraz zębów sąsiednich
c) wpisaniu informacji o potencjalnie posiadanych zdjęciach RTG wraz z informacją w jakim okresie czasu były wykonywane
Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem i Polityką prywatności oraz zaznaczenie ich akceptacji.

2. Przygotowanie zdjęć RTG (jeśli nimi Państwo dysponują) i/lub zdjęć fotograficznych, np. wykonanych telefonem (w przypadkach, gdy objawy mogą być na nich widoczne)

ETAP II
Wypełniony przez Państwa formularz trafia automatycznie do naszych wykwalifikowanych rejestratorek medycznych, które zgodnie z wytycznymi, a także na zlecenie lekarza mogą kontaktować się z Państwem w celu uzyskania zdjęć i dodatkowych informacji  dotyczących problemu, z którym się Państwo zgłaszają. W tym momencie Państwa zamówienie e-wizyty przechodzi wstępną kwalifikację do wizyty online. Kwalifikacja ta została przez nas wprowadzona, aby uczciwie oferować pomoc osobom, którym pomóc jesteśmy w stanie.
a) W przypadkach, gdy nie jest możliwe postawienie wstępnej diagnozy online (np. mało wyraźne czy bardzo wieloznaczne objawy), a co za tym idzie brak możliwości jakiejkolwiek pomocy Pacjentowi - zostaną Państwo o tym poinformowani przed etapem płatności.
b) Po prawidłowej kwalifikacji do E-WIZYTY, na podstawie przekazanych danych, lekarz stomatolog przygotuje wstępną diagnozę oraz plan leczenia. Równolegle zostaną Państwo poproszeni o wykonanie płatności za usługę (w celu dokonania płatności niezbędny będzie telefon z dostępem do internetu).
 
ETAP III
Po prawidłowej weryfikacji płatności otrzymają Państwo drogą mailową przygotowane przez lekarza: diagnozę, zalecenia oraz w razie takiej potrzeby również kod e-recepty wraz z dawkowaniem leków.