E-wizyta

Innowacyjność. Bezpieczeństwo. Wygoda

INSTAGRAM FACEBOOK

O DENTA MED

Jesteśmy z Państwem już od wielu lat. Całodobowe Centrum Stomatologiczne Denta – Med to klinika, której zaufało tysiące Pacjentów. W 1991 roku powstała nasza pierwsza placówka przy ul. Augustiańskiej 13, w samym sercu Krakowskiego Kazimierza.Od samego początku wierzyliśmy, że indywidualne podejście do każdego Pacjenta to klucz do sukcesu. Gwarantując profesjonalną opiekę stomatologiczną zyskaliśmy zaufanie Krakowian co umożliwiło nam  otwarcie kolejnych placówek

Całodobowe Centrum Stomatologiczne przy ul. Na Zjeździe 13  powstało w 2005 roku. Postanowiliśmy pójść o krok dalej zapewniając Pacjentom gabinet otwarty przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jako jedyni  w Małopolsce gwarantujemy opiekę stomatologiczną w tak  szerokim wymiarze godzin. Jesteśmy przygotowani na wszelkie okoliczności o każdej porze dnia i nocy.

Niemal 11 lat temu poszerzyliśmy naszą ofertę o wizyty domowe dla osób starszych oraz przewlekle chorych. Jako jedyni jeździliśmy do Pacjentów, którzy z różnych przyczyn nie mogli dotrzeć do stacjonarnych gabinetów. Ogromne zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi sprawiło, że rozważaliśmy poszerzenie oferty wizyt domowych o bardziej skomplikowane zabiegi – niestety, w ówczesnym czasie technologia nie pozwalała na tego rodzaju innowację.

W 2014 roku, przy Rynku Głównym w Krakowie, powstała kolejna klinika pod szyldem Denta – Med. Dysponując trzema placówkami zlokalizowanymi w prestiżowych dzielnicach miasta, zyskaliśmy miano lidera na rynku w Krakowie, jak i w całej Małopolsce. Na renomę naszych gabinetów składa się wysoko wykwalifikowana kadra medyczna, asystentki i higienistki stomatologiczne, oraz radiolodzy.

Zespół Denta – Med to obecnie kilkudziesięciu specjalistów, którzy współpracują z nami od wielu lat. Posiadamy również najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny oraz pracownię rentgenowską z cyfrowym rentgenem panoramicznym 3D. Dzięki klinikom wyposażonym w narzędzia nowej generacji zapewniamy wysokiej jakości usługi, szanując Państwa zdrowie i cenny czas.

Z końcem 2016 roku, w związku z rozwojem technologii, postanowiliśmy zaproponować naszym Pacjentom innowacyjną na skalę całego kraju usługę - jako jedyni w Polsce oferujemy kompleksowe leczenie w warunkach domowych. Wiemy, z jakimi trudności zmagają się nasi Pacjenci – wiemy jak im zaradzić. Brak wolnego czasu, zmęczenie, korki, często uniemożliwiają wizytę w stacjonarnym gabinecie stomatologicznym. Postanowiliśmy dostosować naszą ofertę do potrzeb współczesnego człowieka.

W 2020 roku postanowiliśmy wyjść naprzeciw również tym pacjentom, którzy potrzebują pilnie doraźnej pomocy, ale z uwagi na aktualne uwarunkowania nie są w stanie stawić się w gabinecie, a wizyta stomatologa w domu również jest niemożliwa. W czasie pandemii koronawirusa nie wstrzymaliśmy się od pracy choćby na chwilę, ponieważ nie wyobrażamy sobie zostawić pacjentów z bólem i bez pomocy. Ilość i charakter otrzymywanych telefonów uświadomiła nam, że wciąż jest wielu pacjentów, którym nie mamy jak pomóc z uwagi choćby na odległość. W takich przypadkach proponujemy konsultacje online. E-WIZYTA jest realizowana w skali ogólnopolskiej dzięki czemu możemy nieść pomoc również  w miastach, w których gabinety stomatologiczne są czasowo zamknięte lub pacjent z uwagi na swój ogólny stan zdrowia nie może się w nim stawić. Oczywiście nie da się przeprowadzić zabiegu online, ale chcemy umożliwić otrzymanie maksymalnie możliwej pomocy stomatologicznej każdemu kto jej potrzebuje i najlepiej jak umożliwiają nam to warunki.

 

 

 

Zadzwoń, zarejestruj się online lub napisz do nas wiadomość. Chętnie pomożemy!

zamów przez formularz
zamów telefonicznie
zamów mailowo